کابل

لیزا حصاری

مسئول برنامه‌های آموزشی، هماهنگ‌کننده‌ی دفترهای ساحوی

نهاد نی در سال 2005 در کابل تأسیس شد. این نهاد از بخش‌های آموزشی، استدیوی رادیویی و اداره‌ی حمایت از حقوق رسانه‌یی تشکیل یافته است.

بخش مرکز آموزشی کابل، علاوه بر مشاوران ارشد آموزشی، مربیان فنی در بخش ویدیو و رادیو نیز دارد. همه‌ی دانش‌آموزان و دانشجویان تجربه‌ی کار گسترده را در دوره‌های عملی و عمیق رسانه‌یی و با استفاده از تجهیزات ویدیویی و رادیویی کسب خواهند کرد.

برای اطلاعات بیشتر، لطفاً به این نشانی ایمیل بزنید: liza.hessari@nai.org.af

نشانی: خانه‌ی شماره 89، جاده‌ی اصلی دارالامان، کارته‌ی سه، کابل، افغانستان

جلال آباد

محمد آصف امین

مدیر دفتر ساحوی

در اوایل سال 2009، یک شاخه‌ی دفتر نی در شهر جلال‌آباد  ولایت ننگرهار تأسیس شد. از آن به بعد، مربیان آموزش فنون ویدیویی و رادیویی مرکز، به علاوه‌ی برگزاری جلسات رسانه‌یی منظم، برای حمایت از دسترسی به اطلاعات و تقویت حضور رسانه‌ها، برخی از روزنامه‌نگاران منطقه را نیز آموزش می‌دهند.

برای اطلاعات بیشتر، لطفاً به این نشانی ایمیل بزنید: asif.amin@nai.org.af

نشانی: خیابان دکتور جمعه‌خان، گولایی عرب‌ها، ناحیه‌ی سوم، جلال‌آباد، افغانستان

مزارشریف

مبینه خیراندیش ساعی

مدیردفترساحوی

شاخه‌ی دیگر نهاد نی در شهر مزار شریف  در سال 2009 ایجاد شد. دفتر ساحوی مزار شریف، مرکزی برجسته برای فعالیت روزنامه‌نگاران و بحث در مورد حقوق رسانه‌ها و مسائل روزانه‌ی خبر و خبرنگاری‌ست. همچنین در این مرکز علاقه‌مندان به دوره‌های عملی آموزش فنون ویدیویی و رادیویی می‌توانند ثبت‌نام کنند. مربیان نی اغلب با استدیوهای رادیویی در ولایت‌های همجوار ولایت بلخ در ارتباط‌اند و به این ولایت‌ها سفر می‌کنند.

برای اطلاعات بیشتر، لطفاً به این نشانی ایمیل بزنید: mobina.sai@nai.org.af

نشانی: چهارراهی کمال نبی‌زاده، خیابان بانک ملی، خانه‌ی شماره 5

کندهار

عبدالسمیع غیرتمل
مدیر دفتر ساحوی

نهاد نی در سال 2011 در شهر کندهار تأسیس شد. هدف ایجاد این مرکز، تقویت ظرفیت و کارایی رسانه‌های محلی است. با حضور مربیان باتجربه و تجهیزات معیاری، دوره‌های گزارشگری عملی و کارزار افزایش آگاهی روزنامه‌نگاران از حقوق رسانه‌ها در ولایت کندهار راه‌اندازی شده است.

برای اطلاعات بیشتر، لطفا به این نشانی ایمیل بزنید: Sami.ghairatmal@nai.org.af

نشانی: خیابان چهل متره، نزدیک مسجد سفید، مقابل رستورانت بهاران

هرات

حامد مؤمن

مدیر دفتر ساحوی

نهاد نی در شهر هرات در سال 2011 تأسیس شد. این شعبه نیز دارای مرکز آموزش روزنامه‌نگاری است. مرکز آموزش و پرورش حرفه‌یی با تجهیزات و عملیات آموزشی. این مرکز فرصتی را برای دانش‌آموزان فراهم می‌سازد تا بتوانند مهارت‌های خود را در حرفه‌ی روزنامه‌نگاری بهبود ببخشند.

برای اطلاعات بیشتر، لطفا به این نشانی ایمیل بزنید: hamed.momen@nai.org.af